logo.png (27 KB)

Úvod  » vestavěné skříně

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ


Vestavěná skříň

- ideální místo pro Vaše věci

Hledáte ideální místo pro Vaše věci? Pak máme pro Vás přesně to, co potřebujete!

 

Výroba skříní na míru

Zaměříme, navrhneme, vyrobíme a namontujeme pro Vás vestavěnou skříň. Podle Vašich představ a požadavků Vám dodáme vestavěnou skříň na míru. Do jakéhokoli prostoru Vám navrhneme nejoptimálnější řešení.

 

Nechte se inspirovat fotogaleriemi našich vybraných referencí a přijďte se s námi poradit do našeho kuchyňského studia v Českých Budějovicích.

Prohlédněte si naše fotogalerie vestavěných skříní, které jsme pro větší přehlednost rozdělili podle roku výroby.

Naše vestavěné skříně poskytují dostatek úložného prostoru a udělají dobrý dojem v každé ložnici i na ostatních místech Vašeho domu či bytu. Toužíte po vestavěné skříni s posuvnými dveřmi? Přední část má být se zrcadlem nebo snad s tištěným motivem? Výběr je opravdu veliký a určitě nalezneme přesně to, co hledáte. Vytvořte si svůj osobní kus nábytku, vytvořte si vlastní vestavěnou skříň. Vaše skříň by měla ve svém interiéru nabízet dostatek prostoru pro zavěšení oblečení a pro odložení ostatních věcí a měla by se přizpůsobit přesně Vašim individuálním potřebám. Naše příslušenství - přídavné zásuvky na oblečení změní Vaši vestavěnou skříň v dokonale přehledné uložení, které Vám bude dělat potěšení po mnoho let.

Úložný prostor může být krásný

Nejen otevřená, ale i zavřená vestavěná skříň Vás bude bavit. Nabízíme široký výběr barev a materiálů, které si můžete dát dohromady a vytvořit jedinečnou skříň. Tak se stane každá Vaše vestavěná skříň osobním oblíbeným nábytkem - Vaše světlé místo v ložnici, obýváku, předsíni či dětském pokoji. Líbí se Vám vestavěná skříň s matnou plochou? Nebo dáváte přednost tmavé barvě? Možná, že by se Vám hodila skříň ve vysokém lesku. Navštivte naše studio a my Vám s výběrem rádi pomůžeme a ukážeme Vám všechny možnosti.

Pořádek v ložnici a skříni - hračka

Krásná skříň, jako je například ta s posuvnými dveřmi, Vám v porovnání s křídlově otevíracími dveřmi uspoří místo v místnosti a přitom úložný prostor bude dostatečný. Vnitřek skříně nabízí obrovské množství individuálních množností. Police, praktické zásuvky, závěsné prvky, veškeré vnitřní vybavení přímo pro Vás. Díky nim může mít ve skříni krásně naskládané prádlo a uložené všechny ostatní věci. Při otevření skříně tak budete mít o všem přehled a údržba pořádku bude tak jednoduchá.

Více než jen šatní skříň

 

 

Nyní si můžete vychutnat více než jen šatny a skříně.

 

Chcete vlastní skříň, individuální řešení konkrétní šířky a výšky Vašeho prostoru?

 

Naše vestavěné skříně a skříňové systémy se plně přizpůsobí Vašim potřebám.

 

Chcete realizovat svůj sen o šatně a perfektní skříni? Navštivte nás a přesvědčte se o tom, jak je jednoduché, Váš sen splnit.


Copyright © 2009 - 2024 ELEKTRO NOVÁK CB s.r.o. České Budějovice | Kuchyňské studio, kuchyně | www.elektronovak.cz