logo.png (27 KB)

Úvod  » kuchyně  » kuchyňské doplňky

Kuchyňské doplňky


Aby vše ladilo

 

Dodáme Vám závěsný drátěný program firmy mivokor.gif (874 b)

 

Výrobky Mivokor jsou vyráběny z kvalitní oceli a povrchově upraveny galvanickým pokovením nebo práškovým lakováním. Vydrží mnoho let intenzivního používání bez výraznějších známek opotřebení. Nevadí jim vlhké prostředí, agresivní páry nebo častý otěr. Už nebudete muset kupovat nový výrobek každé dva roky jen proto, že se na něm objeví rezavé stopy.


Závěsný drátěný program může být jemným a citlivým doplňkem každé domácnosti. Ve Vaší kuchyni nebude působit rušivě a jeho vzhled a funkce Vám zpříjemní každodenní pobyt v kuchyni.

 

kuchynske-doplnky.jpg (104 KB)

LED osvětlení představuje budoucnost svícení snížením nákladů na údržbu a elektrickou energii až o 70%. Dále se LED osvětlení vyznačuje vysokou světelnou účinností a bezúdržbovým provozem. LED osvětlení splňuje veškeré ekologické normy, čímž šetří životní prostředí. LED osvětlení splňuje veškeré ekologické normy a šetří životní prostředí.

 

Světelná dna - vhodný zdroj osvětlení je neodmyslitelnou součástí dodávky většiny moderních interiérů, především pak kuchyňských linek. Moderním trendovým řešením jsou světelné dna integrovány v kuchyňských skříňkách nebo světelné police montované na stěnu. Toto řešení umožňuje vyniknout dokonalému designu při zachování stoprocentní funkčnosti výrobku. Vzhled tak nenarušují různá "přilepená" svítidla. Výsledkem jsou nádherné čisté linie a v konečném důsledku i úspora finančních prostředků. Svítidla jsou osazeny světelnými zdroji dle přání zákazníka buď LED diodami nebo neonovými trubicemi (zářivkami).


Copyright © 2009 - 2024 ELEKTRO NOVÁK CB s.r.o. České Budějovice | Kuchyňské studio, kuchyně | www.elektronovak.cz