logo.png (27 KB)

Úvod  » kuchyně  » nábytkové kování

Nábytkové kování


Z nepřeberného množství nábytkového kování uvádíme jen malou ukázku. Více se o našem sortimentu můžete dozvědět přímo na naší provozovně.

 

Rozsáhlý ZÁVĚSNÝ PROGRAM pro všechny oblasti použití - závěsy pro nábytková dvířka s různými úhly otevření, speciální závěsy pro silná dvířka, skleněná dvířka, úhlové situace, různé stupně komfortu montáže a nastavení.

 

ZÁVĚSY A VÝSUVY nejen pro kuchyňský nábytek. Vyrábí se jako částečný a plný výsuv, v mnoha provedeních a pro 
mnoho použití - jednoduché nebo duté kovové bočnice z různých materiálů, různých barev a povrchů, výsuvné systémy se skrytým vedením pro dřevěné zásuvky, pro různé varianty montáže - demontovatelný nábytek, montáž bez nářadí, řešení pro sériové výroby.

 

blum.gif (1 KB)Naším hlavním dodavatelem v oblasti nábytkového kování je firma BLUM.

vyklopy-1.jpg (143 KB)

Systémy výklopů

Především rozmanitost výklopů. Systém výklopů přináší do horních skříněk vysoký komfort pohybu. Dokonce i otvírání velkých a těžkých výklopů je snadné jako hračka. Přitom oceníte i mimořádnou praktičnost systému, protože se uživatel může u nábytku volně pohybovat a v žádném případě mu nehrozí, že by se třeba o skříňku uhodil do hlavy.


Závěsy

Protože pohyb je víc než jen otevřít a zavřít. Pro váš nábytkový projekt máme připravené vhodné řešení. V závěsech Blum se skrývá vše. Existují jedinečné a vynikající funkce, které jsou pro výrobky firmy Blum typické. Systémy závěsů se vyznačují spolehlivostí, vysokým komfortem při seřizování a montáži i atraktivním designem. Proto musí závěsy vydržet 200 000 pohybů při otevírání a zavírání.

zavesy-1.jpg (102 KB)


box-1.jpg (148 KB)

Box systémy

Univerzální potřeby zákazníků vyžadují výrobky, šité na míru těmto potřebám. Abychom dokázali vyhovět nejrozmanitějším požadavkům vůči designu, funkci nebo zpracování, nabízíme 3 plnohodnotné dvoustěnné Box systémy.

Naplocho namontovaný vodící systém. Vodicí systém ve tvaru písmene L. Na výšku namontovaný vodicí systém.

 

Vodicí systémy

Vodicí systémy nabízí kvalitu z oceli pro vaše nápady ze dřeva. Nabízíme vhodné řešení pro každý požadavek: všestranný vodicí systém TANDEM nebo špičkový systém MOVENTO. Další zvýšení komfortu pak mohou poskytnout různé technologie pohybu.

Vodicí systém vhodný pro jakýkoli požadavek.

vodici-system-1.jpg (216 KB)

system-vnitrniho-cleneni-1.jpg (206 KB)

Systém vnitřního členění

Vysoce hodnotný systém vnitřního členění, který vnese do každé zásuvky a do každého výsuvu úžasný pořádek. Je jedno, zda jídelní příbory, láhve nebo hrnce – uložení veškerých předmětů je tu bezpečné a pohodlné. Uspořádejte si svůj úložný prostor podle potřeby a přehledně. V zásuvce i v čelním výsuvu tak zavládne praktický pořádek.


Technologie pohybu

4 technologie pohybu.

BLUMOTION - Mechanické zavírání s tlumením. 

SERVO-DRIVE - Otvírání elektrickým způsobem, zavírání s tlumením

TIP-ON BLUMOTION - Mechanické otvírání a zavírání s tlumením

TIP-ON - Mechanické otvírání

technologie-pohybu-1.jpg (172 KB)

SERVO-DRIVE for LEGRABOX:

SYSTÉM VÝKLOPŮ

BLUM INSPIRACE

TECHNOLOGIE POHYBU


Copyright © 2009 - 2024 ELEKTRO NOVÁK CB s.r.o. České Budějovice | Kuchyňské studio, kuchyně | www.elektronovak.cz