logo.png (27 KB)

Úvod  » kuchyně  » materiály na kuchyně

Materiály na kuchyně


Kvalita především

 

Při výrobě kuchyní dbáme na to, aby veškeré dodávané materiály byly v co největší kvalitě a aby s nimi byli naši zákazníci spokojeni. Odebíráme tedy komponenty na výrobu od renomovaných firem.

 

Jedním z důležitých součástí každé kuchyňské linky je pracovní deska. Je nejnamáhavější částí kuchyně, a proto na ni klademe při vhodnosti výběru velký důraz. Naši dodavatelé v této oblasti jsou: Egger, Kronospan, Fox Interier a Polyform.

 

Moderní vzhled, dlouhá životnost, snadná údržba, to jsou hlavní parametry při výběru pracovní desky Vaší kuchyně.

kuchyne-material1.jpg (137 KB)

Kuchyňská dvířka

Kuchyňská dvířka také patří k těm, které jsou v kuchyni velmi namáhanou součástí. Proto si každý zákazník musí dobře rozmyslet jejich výběr. Naši dodavatelé: Grena, Trachea, Trob, Kitzberger a Hetas.

 

kuchyne-dvirka.jpg (62 KB)

Nábytkové kování

Nezbytným doplňkem při výrobě kuchyní nutno považovat nábytkové kování. Jeho bezchybná funkčnost a variabilita je náš hlavní cíl a je potřeba na něj klást velký důraz a nezlehčovat jeho výběr.

 

kuchyne-kovani.jpg (78 KB)

Kuchyňské dřezy

Dodáváme kompletní kuchyně a proto v naší nabídce nechybí také kuchyňské dřezy a veškerým materiálem s tímto souvisejícím. Pro pohodlí a praktické využití Vám nabídneme dřezy, se kterými budete spokojeni.

 

kuchyne-drezy.jpg (101 KB)

Odsavače par

Aby jste se ve své kuchyni cítili opravdu pohodlně, poradíme Vám s výběrem vhodného odsavače par. Výběr tohoto sortimentu zcela přizpůsobíme Vašim požadavkům s ohledem na dispozice kuchyně.

 

kuchyne-odsavace.jpg (83 KB)

Kuchyňské doplňky

Rádi Vám doporučíme vhodné kuchyňské doplňky pro zkrášlení a pro usnadnění práce. Také navrhneme a dodáme vhodné kuchyňské spotřebiče, bez kterých se žádná moderní kuchyně neobejde.

 

kuchyne-doplnky.jpg (54 KB)

Každá kuchyně je pro nás vizitkou naší firmy.

Proto se snažíme o kvalitní práci od návrhu až po samotnou realizaci. Potřebujete novou kuchyňskou linku? Svěřte se nám a my ji pro Vás vyrobíme k Vaší plné spokojenosti.


Copyright © 2009 - 2024 ELEKTRO NOVÁK CB s.r.o. České Budějovice | Kuchyňské studio, kuchyně | www.elektronovak.cz