logo.png (27 KB)

Úvod  » kuchyně  » kuchyňské pracovní desky

Kuchyňské pracovní desky


Velký výběr dekorů 

 

Pokud hledáte pro svou kuchyni pracovní desku, zajišťující estetický povrchový materiál, dlouhou životnost, snadnou údržbu a výběr z nápaditých barev, pak tito naši dodavatelé Vám splní Vaše požadavky ve všech směrech. Ať už hledáte cenově méně náročné materiály, nebo luxusní i když cenově náročnější. Jsme tu pro Vás, abychom Vám poradili. Nabízíme Vám velký výběr dekorů, klasické až extravagantní - ať již imitace kamene, dřeva nebo dekory abstraktních charakteru.

 

Využijte širokou nabídku povrchových struktur v matném či lesklém provedení. Pracovní desky se jednoduše čistí a snadno udržují.

 

kuchyne-pracovni-desky.jpg (139 KB)

Kvalitní pracovní deska je neodmyslitelnou součástí každé kuchyně. Je na ní kladen velký důraz, co se týká kvality, neboť je nejnamáhavější částí kuchyně. Proto výběr pracovní desky nelze podcenit. Nabízíme Vám materiály od osvědčených a kvalitních dodavatelů:

egger-logo.png (3 KB)

kronospan.png (8 KB)

polyform.png (8 KB)

foxinterier.png (22 KB)

Skleněné obkladové desky získávají v dnešní době stále větší oblibu. Je to nejen díky jejich jedinečnosti, modernímu vzhledu a neuvěřitelné barevné škále, ale hlavně díky jejich technickým parametrům. Hlavním parametrem je tedy bezpečnost - skleněné obklady jsou odolné vůči tepelným a mechanickým vlivům. Dále je třeba zdůraznit pohodlná údržba - skleněný obklad má jen minimální počet spár a tedy míst, kam by se špína mohla dostat. Hygiena je tedy perfektní a čistění nenáročné. Dalším parametrem je, jak jsme již uvedli, moderní vzhled, který rozzáří Vaši kuchyni. Nutno také připomenout, že obkladové sklo nestárne a tutíž i za pár let bude vypadat stále jako nové. Vybrat si může každý z cca 200 barevných odstínů dle vzorníku RAL.

 

Další variantou obkladu je použití stejného dekoru obkladové desky jako je dekor pracovní desky. I tato varianta je velmi oblíbená. Hlavním důvodem je opět snadná údržba (minimální počet spár ve kterých se může držet špína) a samozřejmě velký výběr rozmanitých dekorů.

 

Klasickým obkladem však stále zůstává obklad za pracovní deskou vytvořený keramickým obkladem.

Rádi Vám poradíme v našem kuchyňském studiu, Rudolfovská 68, 370 01 České Budějovice.


Copyright © 2009 - 2024 ELEKTRO NOVÁK CB s.r.o. České Budějovice | Kuchyňské studio, kuchyně | www.elektronovak.cz